Organizacja ślubu

7 Pomysłów na upominki dla gości weselnych

By 4 sierpnia 2017 No Comments

Upominki ślubne dla gości weselnych.

Od kilku lat panuje w Polsce moda na obdarowywanie gości weselnych prezencikami – na Lubelszczyźnie nazywanymi gościńcami. Może to być kawałek ciasta w specjalnym spersonalizowanym pudełeczku, mogą to być migdały, praliny, muffiny i inne słodkości opakowane w organzę lub owijkę z tematem przewodnim Waszego przyjęcia. Jakie jeszcze prezenciki możecie dać swoim bliskim z okazji Waszej uroczystości? Podpowiem.

Świeczki zapachowe i mydełka

Jest na rynku duży wybór wyrobów toaletowych, które są piękne, aromatyczne i kojarzą się przyjemnie. Możecie takie drobiazgi ładnie i odpowiednio do okoliczności zapakować – i voila! Macie piękne upominki dla gości.

Słoiczek miodu lub dżemu

Ta mała słodkość, zapakowana w niebanalny dekoracyjny słoik będzie się Waszym gościom kojarzyła słodko i miło. Zaproszeni na wesele poczują się tym bardziej wyróżnieni, jeśli zostaną obdarowani konfiturą lub miodem o ulubionym smaku.

Ulubiony alkohol

Znacie preferencje swoich gości, warto więc podarować każdemu z nich małą buteleczkę alkoholu, który lubią najbardziej. Poczują się docenieni i wypiją go z myślą o Was.

Płyta z Waszymi ulubionymi utworami

Goście będą zawsze pamiętać Was i Wasze wesele, jeśli na półce widzieć będą album z muzyką, którą najbardziej lubicie. Może odkryjecie przed nimi nowe muzyczne horyzonty?

Bańki mydlane

To pomysłowy drobiazg, który wprawi gości w zabawowy nastrój. Na pewno będą chcieli pobawić się bańkami na poprawinach!

Pluszaki

Słodkie pluszowe zwierzątka możecie kupić lub uszyć samodzielnie. Będą gościom przypominać o Waszym wyjątkowym dniu.

Prezenciki DIY

DIY (ang. „do it yourself”) to robienie czegoś własnoręcznie. Możecie sami upiec ciasteczka dla gości, zrobić mydełka czy świeczki, aromatyczną oliwę, peeling do ciała z oleju kokosowego i olejków eterycznych, możecie uszyć pluszaki lub samodzielnie wykonać opakowania na gościńce – z datą Waszego ślubu i Waszymi inicjałami. Możliwości i pola dla pomysłowości jest niezwykle dużo! Takie własnoręcznie przygotowane upominki sprawią, że goście poczują się szczególnie docenieni. Wy za to będziecie mieć dobrą zabawę i wspaniałe wspomnienia.

Dobór gościńców zależy od Waszego usposobienia, wieku, wieku gości, charakteru przyjęcia weselnego i Waszych upodobań. Upominki to drobiazgi, które sprawią, że będziecie się swoim gościom dobrze kojarzyć i na długo zapamiętają Waszą imprezę weselną.

 

Leave a Reply