INTER TRUCK Autoryzowany Partner Hörmann, 40-203 Katowice, al. Roździeńskiego 170, tel. 32 / 44 20 350, fax 32 / 44 20 360

Autoryzowany
Partner Hormann
HOMEKONTAKTDOJAZD

Uszczelnienia Bram

NAPĘDY DO BRAM GARAŻOWYCH

Komfort i bezpieczeństwo w Twoim domu

Wysiadanie z samochodu, żeby otworzyć bramę garażową w środku nocy lub gdy wieje i pada, nie należy do przyjemności. Dzięki napędom firmy Hörmann masz cały czas „wolny przejazd”. W ten sposób przy pomocy pilota szybko, wygodnie i bezpiecznie otworzysz swoją bramę garażową i wjazdową, nie wysiadając z samochodu. Hörmann oferuje innowacyjną technologię napędów: komfortowy i szybki SupraMatic, niedrogi ProMatic i ProMatic Akku - napęd do garaży bez przyłącza energetycznego.

Napędy do bram garażowych

Super szybkie otwieranie bramy

Większa o maksymalnie 50% prędkość otwierania bram segmentowych firmy Hörmann wyposażonych w napędy SupraMatic oznacza oszczędność czasu i zminimalizowanie ryzyka wypadków, szczególnie przy ulicach o dużym nasileniu ruchu. Napęd SupraMatic ma wiele zalet:


za pomocą pilota lub opcjonalnego sterownika wewnętrznego IT 3 b można oddzielnie włączać i wyłączać halogenowe oświetlenie napędu.


Regulowana indywidualnie druga wysokość otwarcia umożliwia przewietrzenie garażu bez konieczności otwierania całej bramy.


Elegancki wygląd zapewnia pokrywa napędu wykonana ze szczotkowanego aluminium.

Segmentowe bramy garażowe

Spokój i bezpieczeństwo

Osoby niepowołane nie mają żadnych szans. Podczas zamykania brama automatycznie się rygluje w prowadnicy, co bardzo skutecznie zabezpiecza przed jej podważeniem. To ryglowanie działa mechanicznie, a więc - w przeciwieństwie do konkurencyjnych napędów - jest skuteczne także w razie awarii zasilania.

Napędy do bram garażowych

Dopasowany system

Firma Hörmann oferuje dokładnie dopasowany system, składający się z bramy garażowej, napędu do bramy garażowej i napędu do bramy wjazdowej. Nie potrzebujesz dodatkowego odbiornika i oszczędzisz sobie konieczność dostosowania systemów napędów różnych producentów.


Koniec z rdzą powodowaną przez: - agresywne składniki posadzki - odkwaszanie terakoty - roztwór soli do posypywania nawierzchni dróg

Napędy do bram garażowych

Niezawodny mechanizm automatycznego rozłączania

Mechanizm automatycznego rozłączania powoduje bezpieczne zatrzymanie bramy po nagłym napotkaniu na przeszkodę. Dla zwiększenia bezpieczeństwa zalecamy instalację fotokomórki.

Napędy do bram garażowych

Gwarantowana jakość

Nowatorskie rozwiązania techniczne, liczne patenty i bezkompromisowy system zapewnienia jakości - dzięki nim udzielamy 5 lat gwarancji na napędy. *Szczegółowe informacje podano w Warunkach gwarancji.

Napędy do bram garażowych

Opatentowany mechanizm pasa zębatego

Ten pas zębaty wzmocniony włóknem kevlarowym jest szczególnie odporny na rozerwanie i cichy w eksploatacji. Koniec z oliwieniem lub smarowaniem. Nic nie kapie na dach Twojego samochodu. Jest to decydująca zaleta w porównaniu do napędów łańcuchowych lub wrzecionowych. Silny mechanizm sprężynowy automatycznie napina pas zębaty i zapewnia w ten sposób zawsze miarowy, spokojny bieg bramy.


Szczegółowe informacje dotyczące napędów do bram garażowych znajdziesz w prospekcie