INTER TRUCK Autoryzowany Partner Hörmann, 40-203 Katowice, al. Roździeńskiego 170, tel. 32 / 44 20 350, fax 32 / 44 20 360

Autoryzowany
Partner Hormann
HOMEKONTAKTDOJAZD

Uszczelnienia Bram

NAPĘDY DO BRAM WJAZDOWYCH

Zachwycający komfort i przekonujące bezpieczeństwo

Korzystanie z bramy wjazdowej stanie się naprawdę komfortowe, gdy wyposażysz ją w zdalnie sterowany napęd. Tak, jak tego oczekujesz. Oczywiście nie może to być byle jaki napęd, lecz produkt wysokiej jakości, na którym możesz polegać każdego dnia. Do nowych bram wjazdowych lub jako wyposażenie uzupełniające do istniejących bram skrzydłowych i przesuwnych.

Napędy do bram wjazdowych

W 100% kompatybilne

Firma Hörmann oferuje dokładnie dopasowany system, składający się z bramy garażowej, napędu do bramy garażowej i napędu do bramy wjazdowej. Tylko przy pomocy jednego pilota otwierasz obie bramy i wjeżdżasz do garażu bezpośrednio z ruchliwej ulicy.

Napędy do bram wjazdowych

Indywidualny komfort obsługi

Oferta obejmuje różne przenośne i stacjonarne akcesoria wysokiej jakości pasujące do wszystkich sytuacji montażowych. Od mikronadajników, sterowników kodowych i czytników odcisków palców po transpondery.

Napędy do bram wjazdowych

Gwarantowana jakość

Nowatorskie rozwiązania techniczne, liczne patenty i bezkompromisowy system zapewnienia jakości - dzięki nim udzielamy 5 lat gwarancji na napędy.Szczegółowe informacje dotyczące napędów do bram wjazdowych znajdziesz w prospekcie