Fotografia produktowa 360

Zdjęcia obrotowe 360 pozwolą Twoim klientom zobaczyć oferowany produkt z każdej strony i szybciej podjąć decyzję zakupową. Jeżeli sprzedajesz specyficzne produkty dodamy na Twoich zdjęciach specjalne punkty tzw. „Hotspoty”. Interaktywne punkty pozwolą umieścić dodatkowe informacje o produkcie lub kadry ze zbliżeniem istotnego elementu.

Wszystkie zdjęcia 360 są kompatybilne z najbardziej znanymi platformami sprzedażowymi min. Presta Shop, Open Cart, Magento czy Woocomerce. Dzięki temu bez problemu można je wykorzystać jako główne zdjęcia produktów. Dodatkowo oprócz wykonanej prezentacji otrzymasz GIF do umieszczenia na portalach aukcyjnych lub społecznościowych.

Jeżeli zależy Ci na dobrych relacjach z klientami pamiętaj, że dobrze wykonane, szczegółowe zdjęcia produktowe pozwolą Ci zdobyć ich zaufanie.

Hotspoty

Do wykonanych zdjęć obrotowych 360 możemy dodać interaktywne punkty, dzięki którym Twoi klienci będą mieli możliwość zapoznania się z dodatkowymi informacjami lub przybliżenia specyficznego elementu produktu.

Realizacja

Wszystkie fotografowane produkty są starannie przygotowane tak, aby zapewnić najwyższą jakość. W zależności od stawianych wymogów, animacja może składać się z dokładnie wyznaczonej liczby zdjęć, która ma wpływ na jej płynność. Przykłady zdjęć na naszej stronie składają się z 64 klatek.

Obsługa

Wszystkim klientom zapewniamy komplet informacji oraz wsparcie w zakresie wykorzystania zdjęć. Jeżeli posiadasz sklep internetowy chętnie pokażemy jak go odpowiednio skonfigurować i dodać zamówione prezentację. Jest to naprawdę bardzo proste!

4 sierpnia 2017 in Organizacja ślubu

7 Pomysłów na upominki dla gości weselnych

Od kilku lat panuje w Polsce moda na obdarowywanie gości weselnych prezencikami – na Lubelszczyźnie nazywanymi gościńcami. Może to być kawałek ciasta w specjalnym spersonalizowanym pudełeczku, mogą to być migdały,…

Read More
29 czerwca 2017 in Organizacja ślubu

Jak zorganizować ślub w plenerze?

Każda Młoda Para marzy o niezapomnianym ślubie i przyjęciu weselnym. Chcemy, by ten najważniejszy dzień w życiu pozostał nam na zawsze w pamięci, na pięknych fotografiach i filmie. Coraz popularniejsze... Read More
21 kwietnia 2017 in Fotografia

JAK ZORGANIZOWAĆ WESELE, KTÓRE WSZYSCY DOBRZE ZAPAMIĘTAJĄ?

Obserwując aktualne trendy weselne i porównując je do fotografii ślubnych oraz opowieści weselnych sprzed kilku lat nie sposób nie dostrzec, jak wiele się zmieniło. Dziś, aby zorganizować wesele, które zostanie... Read More
24 lutego 2017 in Fotografia

FOTOGRAFIA PRODUKTOWA 360

Trudno sobie wyobrazić współczesną rzeczywistość bez Internetu, który służy nie tylko do rozrywki czy poszukiwania informacji, ale także do wykonywania przelewów, załatwiania spraw urzędowych i robienia zakupów. Zwłaszcza ta ostatnie... Read More