Fotografia produktowa 360

Zdjęcia obrotowe 360 pozwolą Twoim klientom zobaczyć oferowany produkt z każdej strony i szybciej podjąć decyzję zakupową. Jeżeli sprzedajesz specyficzne produkty dodamy na Twoich zdjęciach specjalne punkty tzw. „Hotspoty”. Interaktywne punkty pozwolą umieścić dodatkowe informacje o produkcie lub kadry ze zbliżeniem istotnego elementu.

Wszystkie zdjęcia 360 są kompatybilne z najbardziej znanymi platformami sprzedażowymi min. Presta Shop, Open Cart, Magento czy Woocomerce. Dzięki temu bez problemu można je wykorzystać jako główne zdjęcia produktów. Dodatkowo oprócz wykonanej prezentacji otrzymasz GIF do umieszczenia na portalach aukcyjnych lub społecznościowych.

Jeżeli zależy Ci na dobrych relacjach z klientami pamiętaj, że dobrze wykonane, szczegółowe zdjęcia produktowe pozwolą Ci zdobyć ich zaufanie.

Hotspoty

Do wykonanych zdjęć obrotowych 360 możemy dodać interaktywne punkty, dzięki którym Twoi klienci będą mieli możliwość zapoznania się z dodatkowymi informacjami lub przybliżenia specyficznego elementu produktu.

Realizacja

Wszystkie fotografowane produkty są starannie przygotowane tak, aby zapewnić najwyższą jakość. W zależności od stawianych wymogów, animacja może składać się z dokładnie wyznaczonej liczby zdjęć, która ma wpływ na jej płynność. Przykłady zdjęć na naszej stronie składają się z 64 klatek.

Obsługa

Wszystkim klientom zapewniamy komplet informacji oraz wsparcie w zakresie wykorzystania zdjęć. Jeżeli posiadasz sklep internetowy chętnie pokażemy jak go odpowiednio skonfigurować i dodać zamówione prezentację. Jest to naprawdę bardzo proste!

14 marca 2019 in Uncategorized

6 wskazówek, które pomogą Ci zorganizować Wesele jak profesjonalista

Ślub jest jednym z najważniejszych dni w życiu każdej pary. Zanim jednak powiedzie sobie sakramentalne „tak”, musicie zorganizować i zaplanować mnóstwo rzeczy: kościół, salę, liczbę gości, zaproszenia, wybór menu, tortu……

Read More
3 lutego 2019 in Organizacja ślubu

Idealne kierunki na podróż poślubną

Ślub i wesele to jedno z najważniejszych wydarzeń w naszym życiu. Jego ukoronowaniem jest podróż poślubna. Powinna być ona niezwykła i niezapomniana, dlatego w podróż poślubną warto się wybrać do…

Read More
12 stycznia 2019 in Organizacja ślubu

O czym należy pamiętać w dniu ślubu?

Ślub to ważna uroczystość, której towarzyszy wiele radości, ale także nerwów. W takiej sytuacji łatwo stracić głowę i pod wpływem emocji zapomnieć o różnych ważnych szczegółach. Najlepszym rozwiązaniem jest przygotowanie…

Read More
2 stycznia 2019 in Fotografia

Na co zwrócić uwagę wybierając fotografa ślubnego?

Wybór fotografa na swój własny ślub to decyzja ważna, trudna i odpowiedzialna. W końcu zdjęcia będą naszą pamiątką ślubną i warto zadbać, by jak najpiękniej odzwierciedlały ten cudowny dzień. By…

Read More