HOUSEPOINT Autoryzowany Partner Hörmann, 40-203 Katowice, al. Roździeńskiego 170, tel. 32 / 44 20 350, fax 32 / 44 20 360

Autoryzowany
Partner Hormann
HOMEKONTAKTDOJAZD

Informacje

brama-male

Boczna brama segmentowa HST

Z optymalnie dopasowanym systemem napędu lub jako brama obsługiwana ręcznie

 

 

Brama do specjalnych sytuacji montażowych i wymagań
Boczna brama segmentowa oferuje wiele korzyści:

1. Dużo miejsca pod stropem garażu
Dzięki bocznemu otwieraniu bramy, strop garażu może być używany w nieograniczonym stopniu. I tak na przykład można umieścić na nim deski do Windsurfingu lub kanadyjki. Dzięki swojej konstrukcji, boczna brama segmentowa może być stosowana również w przypadku trudnych sytuacji montażowych, takich jak na przykład nachylenie dachu.

2. Szybki dostęp do garażu
W nowej, bocznej bramie segmentowej standardowo dostępna jest funkcja drzwi przejściowych. Oznacza to, że bez względu na to, czy brama jest otwierana ręcznie, czy też wyposażona w napęd, możliwe jest otwarcie bramy jedynie w małym stopniu, aby szybciej dostać się do garażu. Jest to praktyczne i zmniejsza czas oczekiwania, gdy na przykład konieczne jest wyjęcie z garażu tylko roweru.

Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo w prospekcie obok. Oczywiście indywidualną poradą służą także partnerzy firmy Hörmann.

 

 

System sterowania radiowego BiSecu
Nowoczesny system sterowania radiowego do napędów bram garażowych i wjazdowych. Komfort i bezpieczeństwo w Państwa domu. Więcej

Podwójny automatyczny mechanizm zabezpieczający (przeciążeniowy)
Niezawodny mechanizm zabezpieczający działa skutecznie podczas otwierania i zamykania bramy. Brama natychmiast się zatrzymuje w razie napotkania na przeszkodę w obszarze otwierania lub w obszarze prowadnicy ściennej. To rozwiązanie gwarantuje wysokie bezpieczeństwo użytkowania, chroni pojazdy i inne mienie przed uszkodzeniem.

 

 

ŚWIATOWA NOWOŚĆ:

Automatyczna funkcja drzwi przejściowych obsługiwana za pomocą uchwytu w bramie
W bramach z napędem istnieje możliwość dostosowania szerokości otwarcia częściowego do indywidualnych potrzeb. Ta funkcja jest obsługiwana z pilota lub za pomocą opcjonalnego uchwytu w bramie z wbudowanym modułem radiowym.

Podwójne rolki bieżne
Panele wypełniane pianką PU o grubości 42 mm są w dolnej części bezpiecznie i precyzyjnie prowadzone w zaokrąglonej szynie podłogowej, a w górnej części przez stabilne podwójne rolki bieżne. Szyna podłogowa otwarta na obu końcach jest łatwa w utrzymaniu czystości.

 

 

Prospekt w PDF