Uncategorized

Jak ładnie wyjść na zdjęciach i filmie ślubnym?

By 12 maja 2018 No Comments

Jeszcze kamerzysta i fotograf na wesele!

Zaplanowanie udanego ślubu to logistyczne wyzwanie. Szukanie sali, zapraszanie gości którzy czesto rosiani są po rórznych zakatkach świata. Wybranie pięknych zaproszeń oraz fotografa i kamerzysty zajmuje wiele czasu To wszystko powoduje w nas tremę i obawę ze cos pójdzie nie tak. Warto znać kilka wskazówek, które sprawią że na filme i zdjęciach pomimo tremy wyjdziecie idealnie.

Usmiech Proszę!

Dzień slubu to dzień pełen emocji. Dla was dla rodziny a w szczególności dla rodziców. Bardzo często radość rodzi łzy, które nie zawsze dobrze wyglądają na zdjęciach ślubnych. Pamietajcie że to wasz dzień w który włożyliście tyle zaangażowania, uczuć i miłości. Powinniście przekuć tremę iemocje w buzie pełne usmiechu. Radośc i umiech nada waszym zdjęciom promienistosć i sprawi że miło będzie sie je oglądać. Weslele to radosna chwila więc nie sprawcie aby wygllądało na smutną

O przysięgę martwi się każdy.

Nic dziwnego skoro nagle znajdujecie się w niecodziennej sytuacji a na plecach czujecie setki spojżeń. W tym momencie warto skupić się na swoim/swejej wybrance i na chwile zapomnieć o reszcie. Chcoć moze brzmi to trochę egoistycznie, ale na prawde pomaga. W tej chwili liczycie się tylko Wy bo to wy przysigacie sobie miłość. Podając sobie prawe dłonie stańcie twarzą do sibie, ułatwito pracę kamerzyście i fotografowi, którzy nie będa musieli się przeciskać aby zrobić dobre zdjęcie. Część par kieruje się wprost do księdza co znacznie utrudnia złapanie dobrego kadru.

Pierwszy taniec!

Podobno każda trema nawet ta największa mija po pierwszym tańcu 🙂 Pierwszy taniec rozpoczyna każdy film ślubny z sali weselnej. Dlatego warto się do niego przygotować , zapisując się do szkoły tańca lub namiętnie ćwiczyć w domu. Jednak pamiętaj , jeżeli nie czujesz się dobrze w roli tancerza nie rócie niczego na siłę. zdecydowanie lepiej przytulić się do sibie i spokojnie przetańczyć niż wyjsć nienaturalnie stawiajac świezo wyuczone kroki.

 

Zabawa do białego rana

Jak brzmi podstawowa zasada udanego wesela? Gdy bawią się państwo młodzi to bawią się inni goście. Czym więcej będziecie na parkieci tym więcej będą tańczyć inni. Wyjście z sali powoduje automatyczne pogorszenie atmosefery. dltego jeżeli planujecie plener z kamerzystą lub fotografem ślubnym wybieżcie inny dzień. Wesele jest dla was i nic nie powinno go zepsuć.

Zaplanujcie oczepiny które nie będa kojazyły się z tandeta. Wybierzcie takie zabawy w których sami chcielibyście uczestniczyć. Wprowadzcie odrobinę swierzości. Już dawno z mody wyszły zabawy mocno zakrapiane alkocholem.. Może wycieczka do zoo?

Leave a Reply