HOUSEPOINT Autoryzowany Partner Hörmann, 40-203 Katowice, al. Roździeńskiego 170, tel. 32 / 44 20 350, fax 32 / 44 20 360

Autoryzowany
Partner Hormann
HOMEKONTAKTDOJAZD

Uszczelnienia Bram

MEBLE GARAŻOWE
Meble garażowe

Meble garażowe SG+

Specjalnie do garaży zaprojektowaliśmy linię estetycznych mebli SG+. Od "zwykłych" szafek różnią się wzmocnioną konstrukcją, zamocowaniem oraz wnętrzem przewidzianym do przechowywania akcesoriów sportowych, hobbystycznych oraz różnych narzędzi. Meble SG+ wytrzymują duże obciążenia.

Meble garażowe

Czy poszukujesz mebli o mocnym charakterze i jeszcze większej wytrzymałości? Mamy dla Ciebie dwie propozycje: "Mercedes" w kategorii mebli metalowych - niemieckie szafki CP Moebel™ i "Rolls Royce": brytyjskie meble garażowe DURA™.

Meble garażowe

Systemy naścienne Storewall™

Dodatkową przestrzeń w Twoim garażu możemy uzyskać umieszczając wszystkie rzeczy (oprócz Twojego samochodu) na ścianie. Umożliwi nam to innowacyjny system StoreWall™.

Meble garażowe

To system poziomych paneli montowanych na ścianie, do których w prosty sposób mocuje się różnego rodzaju haki, kosze i zaczepy. Na nich umieścisz Twój sprzęt sportowy, akcesoria samochodowe, sprzęt hobbystyczny, narzędzia ogrodnicze i do majsterkowania.

Meble garażowe

Haki, półki i zaczepy StoreWall™ można w prosty sposób zdemontować. W parę chwil możesz samodzielnie zmienić miejsce przechowywania na ścianie swoich rzeczy.
Szczegółowe informacje dotyczące mebli garażowych znajdziesz w prospekcie