INTER TRUCK Autoryzowany Partner Hörmann, 40-203 Katowice, al. Roździeńskiego 170, tel. 32 / 44 20 350, fax 32 / 44 20 360

Autoryzowany
Partner Hormann
HOMEKONTAKTDOJAZD

Uszczelnienia Bram

PRZECIWŁAMANIOWE

Wykonane ze stali, także z wieloma funkcjami zabezpieczającymi

Od kilkudziesięciu lat firma Hörmann produkuje drzwi przeciwwłamaniowe zgodnie z zaleceniami ekspertów ds. bezpieczeństwa. Dla inwestorów i firm deweloperskich polecamy niedrogie drzwi przeciwwłamaniowe do mieszkań DGM.


Do obiektów o zwiększonym poziomie zabezpieczeń, takich jak obiekty przemysłowe i gospodarcze, polecamy drzwi stalowe H3D, H3 i HPL60 D1. Te drzwi wielofunkcyjne są też dostępne jako drzwi przeciwpożarowe, dymoszczelne i dźwiękoszczelne.


W prospekcie „Drzwi obiektowe ze stali“ znajdziesz wszystkie informacje o bogatej ofercie stalowych drzwi przeciwwłamaniowych do budowanych obiektów.


Prospekt „Drzwi do Twojego domu“ jest przeznaczony w szczególności dla prywatnych inwestorów oraz firm budowlanych. W prospekcie prezentujemy oprócz drzwi o zwiększonej odporności na włamanie DGM, drzwi odpowiednie do wilgotnych pomieszczeń lub pracowni, pokoi dla małych i starszych dzieci lub adaptowanych mieszkań na poddaszu.