Przemysł

Wyjaśnia przemysł motoryzacyjny i ubezpieczenie klienta

By 7 lipca 2020 No Comments

Jeśli posiadasz, jeździsz lub sprzedajesz motocykle, będziesz musiał zostać poinformowany o migawce.

Producenci i handlowcy, a także sami jeźdźcy muszą identyfikować się z powiązanym ryzykiem i odpowiednio zabezpieczyć je przed zmiennymi. Ten przegląd uprości podstawy oddzielnych klas ubezpieczeń.

Ubezpieczenie motocykla dla właściciela i jeźdźców

Zwykle najbardziej powszechne plany odpowiedzialności cywilnej i auto-ubezpieczeniowej nie obejmują ubezpieczenia motocykla. Z tego powodu ochrona ubezpieczeniowa motocykli, skuterów, motocykli i innych tego typu jest wyraźnie wymagana dla tych, którzy je posiadają i jeżdżą. Chroni ubezpieczenie przed odpowiedzialnością właściciela lub operatora w przypadku odniesienia obrażeń ciała lub obrażeń ciała osób trzecich. W większości przypadków przewoźnicy zapewniający ubezpieczenie motocykla obejmują ochronę fizyczną od pożaru, kradzieży, kompleksową i polisę ubezpieczeniową. Odpowiednie cytaty są zwykle ustalane przez centymetry sześcienne pojemności skokowej silnika.

Firmy, które oferują ubezpieczenie motocykla, zalecają również ubezpieczenie niezabezpieczonych kierowców jako dodatkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Są prezenterzy wyboru płatności medycznych, a także zakresu odpowiedzialności pasażera.

Ubezpieczenie i malowanie motocykli i motocykli-rowerów

Ze względu na rosnącą popularność dostosowywania motocykli wiele firm zajmowało się oryginalnymi specyfikacjami, zmianami w ramach, a także odmianami silników. To oczywiście wiąże się z różnymi formami odpowiedzialności w przypadku producentów, producentów, tekstyliów i usług naprawy lub naprawy motocykli na zamówienie.

Uwzględnij powiązane zasady w następujących obszarach:

• Ogólne ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej

• Produkty i gotowy zakres działania

• Ubezpieczenie Ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej

• Ubezpieczenie mienia osobistego – w przypadku kradzieży

Ubezpieczenie motocykla i motocykla

Ten rodzaj ubezpieczenia jest zwykle oferowany w zmienionej formie odpowiedzialności za pojazd – formie specjalnie dostosowanej do potrzeb sprzedawcy motocykla.

Istnieją dwie różne okładki:

1. Polityka obejmująca odpowiedzialność za operacje sprzedaży dotyczące obsługi lub naprawy motocykli przez klientów.

2. Polisa obejmująca ochronę ubezpieczeniową klientów motocykli na czas przechowywany w warsztatach dealerskich. Ten rodzaj planu jest podobny do polisy ubezpieczeniowej od odpowiedzialności cywilnej za drzwi garażowe.

Uzupełniająca wewnętrzna polityka dotycząca obrażeń chroni przechowywane motocykle oczekujące na sprzedaż i obejmuje ochronę przed zagrożeniami, takimi jak pożar, kradzież, kolizja, wandalizm, zakłócenia i inne określone zagrożenia .