INTER TRUCK Autoryzowany Partner Hörmann, 40-203 Katowice, al. Roździeńskiego 170, tel. 32 / 44 20 350, fax 32 / 44 20 360

Autoryzowany
Partner Hormann
HOMEKONTAKTDOJAZD

Uszczelnienia Bram

BRAMY PRZEMYSŁOWE SZYBKOBIEŻNE

Bramy szybkobieżne - w wersji standardowej ze sterowaniem FU

Bramy szybkobieżne Hörmann stosuje się zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków, gdzie służą optymalizacji ciągów transportowych, poprawiają klimat pomieszczeń i ograniczają straty energii. Oferta firmy Hörmann obejmuje otwierane pionowo lub poziomo przezroczyste bramy z elastyczną kurtyną, także w kombinacji z bramami segmentowymi i rolowanymi, wydajne i łatwe w serwisowaniu bramy spiralne zbudowane z gładkich profili aluminiowych.

Bramy szybkobieżne

Profil SoftEdge - bezpieczny i ekonomiczny

Wyjątkowo elastyczny profil podłogowy całkowicie zapobiega skaleczeniom u osób, które uczestniczyły w zderzeniu pojazdu z bramą.


Brak przerw w pracy spowodowanych kolizją


Innowacyjne rozwiązanie z zastosowaniem profilu SoftEdge pozwala uniknąć przerw w pracy spowodowanych uszkodzeniem bramy. Kosztowne naprawy, takie jak po uszkodzeniu sztywnych konstrukcji, nie występują w tego typu bramach. SoftEdge usprawnia pracę zakładu i gwarantuje niezakłócony przebieg produkcji.

Bramy szybkobieżne

Standardowe sterowanie FU

Wszystkie bramy szybkobieżne Hörmann są dostarczane w wersji standardowej ze sterowaniem FU (z przetwornicą częstotliwości). Ten typ sterowania wielokrotnie wydłuża potencjalną żywotność mechanicznych części bramy. Ponadto szybka prędkość otwierania i zamykania bramy zmniejsza straty energii i zapobiega powstawania przeciągów w miejscu pracy.

Bramy szybkobieżne

Zasilacz bezprzerwowy

W razie awarii zasilania zasilacz bezprzerwowy (UPS) "buforuje" dostateczną ilość energii potrzebnej do otwarcia bramy i umożliwienia przejścia. Urządzenie UPS jest wbudowane w skrzynce rozdzielczej.

Bramy szybkobieżne

Bezawaryjna praca dzięki emisji podczerwieni

Bezprzewodowa jednostka analizująca listwy stykowej (nadajnik i odbiornik) jest bezpiecznie schowana w bocznej prowadnicy i zastępuje spiralny przewód. W przypadku kolizji sygnał z krawędzi zamykającej jest skutecznie i bez zakłóceń przekazywany za pomocą podczerwieni. Nadajnik jest zasilany ze zwykłych baterii (wystarcza na około 100.000 cykli otwierania bramy).


Szczegółowe informacje dotyczące bram szybkobieżnych znajdziesz w prospekcie